Sdělte nám základní osobní údaje a my Vám představíme služby, které Vám můžeme poskytnout nebo pokračujte na seznam všech našich služeb.
Sledujte nás také na LinkedIn !

O NÁS

CzechRelocate poskytuje komplexní imigrační služby klientům - cizincům již více než 18 let. Naši profesionálové v oboru nabyli své zkušenosti mimo jiné během jejich působení v mezinárodních poradenských společnostech. Kvalitu našich služeb budujeme jak na hluboké znalosti České i Evropské legislativy, tak i na četných kontaktech s příslušnými úřady veřejné správy (Úřad Práce, Cizinecká policie, Ministerstvo vnitra, Zastupitelské úřady ČR v zahraničí). Jsme připraveni veškeré naše zkušenosti a znalosti propůjčit do Vašich služeb a zajistit tak bezproblémovou legalizaci pobytu v ČR cizincům z celého světa!


NÁŠ PŘÍSTUP

ŠETŘÍME VÁŠ ČAS
Proces splnění všech pobytových náležitostí cizince bývá zdlouhavý a vyčerpávající. V CzechRelocate věříme, že cizinci přicházející za prací do ČR by měli strávit minimum jejich drahocenného času plněním všech těchto administrativních požadavků. Při poskytování našich služeb proto klademe mimořádný důraz na sejmutí byrokratického břemene z našich klientů tak, aby se mohli bez zbytečných starostí koncentrovat na své výdělečné aktivity. Totéž pak platí při pohledu na věc optikou zaměstnavatele. Pravděpodobně neexistuje zaměstnavatel, který by nepřikládal vysoký význam tomu, aby legalizace pobytu každého jednotlivce byla co možná nejrychlejší a bezproblémová.

SLEDUJEME AKTUÁLNÍ DĚNÍ
Víme, že imigrační procesy a přístup příslušných úřadů se můžou změnit prakticky ze dne na den. Jsme proto přesvědčeni, že pouze profesionální poskytovatel imigračních služeb může držet krok s aktuálním děním v této oblasti. V CzechRelocate věnujeme zvláštní péči jak všem změnám v příslušné legislativě, tak všemožným odchylkám v přístupu poboček jednotlivých úřadů. Tyto zcela drobné odlišnosti se mohou zdát zanedbatelné, avšak jejich opomenutí může mít vskutku zásadní dopad na celý proces legalizace pobytu cizince.

HLÍDÁME ZA VÁS DOBU PLATNOSTI VŠECH POVOLENÍ
CzechRelocate Vás krok za krokem provede celým procesem získání pracovních povolení a pobytových víz pro občany zemí mimo EU nebo pobytových povolení občanů EU. Zajistíme, aby všem zákonným požadavkům bylo vyhověno v co možná nejkratším čase. Dále za Vás také pohlídáme konec platnosti všech získaných povolení nebo víz a postaráme se o to, aby proces prodlužování započal v první možnou chvíli. Vy se tak můžete bezstarostně věnovat tomu, co je pro Vás důležité!